Manifestuj se mnou

Aneb Tvá přání se mění ve skutečnost

eBooky

Poznejte kroky úspěšných
a staťe se jedním z nich

Zjistěte, jaké kroky dělají ti nejúspěšnější lidé světa. Máte tak možnost stát se jedním z nich.

Být úspěšný a šťastný je snadnější, než jste si možná mysleli.


Rozchod jako nová příležitost
aneb Jak změnit okolnosti ve 30ti minutách denně?

N O V I N K A!

Meditace

Spojte se se svým dvojčetem (dvojplamenem)

Co to vlastně znamená mít dvojče? Kdo je ta naše druhá polovina a proč dvojčata existují? Co je jejich přínosem? Máte i vy svoje vlastní dvojče?

Jak se se svým dvojčetem setkáte ve fyzickém světě? A co když jste ho již potkali a on před vámi nyní utíká? Chcete se naučit jednoduchou techniku čištění své energie, při které se napojíte na zdroj vesmírné energie?


Skupinový koučink

Vytvořte si harmonický vztah,
který vás bude naplňovat ♥

Toužíte po vytvoření si vztahu duše s někým, koho máte rádi a s kým chcete zažívat harmonický milující vztah? Otevřete své srdce vztahům. Vztahy odrážejí to, co je potřeba uzdravit ve vašem srdci. Naučte se pracovat se svým nitrem.


Chcete znát tajemství neomezené
hojnosti a bohatství?

Toužíte změnit svůj život, ale nevíte jak? Chcete žít v hojnosti a bohatství? Máte určité předsudky a odpor k bohatství, a tak si ho držíte od těla? Společně uvolníme překážky, které vám brání. Všechno, co potřebujete, máte uvnitř sebe.


Přitáhněte si ideálního
partnera nebo partnerku

Už vás nebaví být sami? Je to zdlouhavé a vy máte pocit, že ne a ne najít toho pravého nebo tu pravou. Život utíká a vy ho chcete trávit s někým, s kým cítíte teplo domova a souznění? Tak si jednoduše přitáhněte partnera.

Individuální coaching

Potřebujete individuální
péči a přístup?

Pak právě pro vás je vhodný ndividuální koučink, který je velmi specifický a je založen na zákonu přitažlivosti. Jeho cílem je naučit Vás procesy a postupy, které zvýší Vaše vibrace a tím zrychlí proces manifestace. Mojí učitelkou je Christy Whitman, která je vynikající koučkou a lektorkou.

Další projekty

Změň svoji energii
a začni ŽÍT SVÉ SNY ještě dnes

Online program Bohyně lásky již přivítal první ženy, které se spojují se svojí Bohyní a mění svoji energii. Jsem nadšená z vašich reakcí a nemůžu se dočkat dalších žen, které se ze šedé myšky promění v krásnou ženu, která vysílá nádhernou pozitivní energii, doslova magnetickou energii.

Chceš se i Ty stát doslova magnetem na muže? Už Tě nebaví rozchody a neúspěch v lásce? Už Tě nebaví cítit se nedostatečná a nehodná lásky?