Přitáhněte si ideálního
partnera nebo partnerku

Toužíte po partnerském vztahu,
ale on stále nepřichází?

Startujeme 10.1. 2019 ve večerních hodinách.

Hodiny budou probíhat: 10.1., 17.1., 24.1., 31.1. a 7.2. (každý čtvrtek v 19.30h).

Možná už vás nebaví být sami. Je to zdlouhavé a vy máte pocit, že ne a ne najít toho pravého nebo tu pravou. Život utíká a vy ho chcete trávit s někým, s kým cítíte to teplo domova, to souznění. Těšíte se, až ho zase uvidíte. Slova nejsou potřeba, pocity a pohledy vyjádří vše.

Neztrácejte čas, život utíká příliš rychle...

 • Máte pocit, že každý, koho potkáte, není pro Vás ten pravý?

 • Zkusili jste už i seznamku, ale ani tam není nikdo, s kým byste si rozuměli?

 • Možná cítíte, že Vám něco brání otevřít se novému vztahu? Staré bolesti, minulé vztahy nebo dokonce vzory z dětství?

 • Cítíte, že tam někde je ten pravý (ta pravá) pro Vás, ale nevíte, jak jej najít a jak se s ním setkat?

 • Díváte se na zamilované páry a říkáte si: "Proč ne já? Co je na mne špatného?"

Otevřete se lásce
a vytvořte si harmonický partnerský vztah ♥

Co se v programu naučíte?

 

 • Nejprve se podíváme do Vašeho dětství, kde zahojíte staré rány a doslova přepíšete své dětství

  ve Vašem dětství se vytvořila přesvědčení, která Vás nyní možná omezují a brání Vám vytvořit si harmonický partnerský vztah
 • Rozvibrujeme Vaši srdeční čakru a zahojíme bolesti, které nyní nedovolují Vašemu srdci, aby se plně otevřelo lásce

  díky harmonizaci srdeční čakry nejenom zahojíme bolesti z minulých vztahů, ale otevřeme Vaše srdce tak, aby nyní vysílalo vibrace lásky
 • Ujasníte si, jakého partnera nebo partnerku přesně chcete

  naučím Vás, jak si pomocí jednoduchého cvičení ujasnit svůj záměr, což je pro úspěšné vytváření naší reality velmi zásadní
 • Setkáte se a spojíte se svou vlastní duší

  Vaše vyšší ví více než Vy a pomůže Vám spojit se se svým ideálním partnerem duše
 • Následně přivoláte svého ideálního partnera a spojíte se s ním v nefyzickém světě, abyste jej lépe poznali

  zharmonizujete obě vaše světla. Díky setkání a splynutí Vašich duší se pak snadno a rychleji poznáte v tomto fyzickém světě
 • Zjistíte, zda jste na nový vztah připraveni a nastavíte své podvědomí na úspěch v oblasti lásky

  Někdy stačí jen zharmonizovat Vaše podvědomí s Vaším vědomým přáním, aby se otevřely brány k Vašemu novému milujícímu vztahu
 • Na závěr se setkáte se svým vnitřním rádcem, aby Vám poradil, co můžete ještě udělat, abyste se s partnerem duše setkali co nejdříve

  nikdo jiný Vám nedokáže poradit lépe než Váš vnitřní rádce, který je součástí Vás samých
 • Nahlédnete do své budoucnosti a podíváte se, jak by Váš společný vztah s tímto partnerem vypadal

  Vaše budoucnost existuje již nyní a pomáhá měnit energii Vaší přítomnosti. Existují různé verze Vaší budoucnosti, a tak se podíváte na tu nejlepší možnou, kterou chcete zažívat

Nastavte své podvědomí na úspěch v lásce

Mnoho lidí se vrhá do nových vztahů, aniž by své podvědomí připravili na úspěch v oblasti lásky. Chtějí úžasný a harmonický vztah, vymalují si vztah naprosto dokonalý a tolerantní. Na co ale často zapomenou je, že i ten nejúžasnější vztah nemá šanci, dokud sami nenastaví svůj vnitřní svět na úspěch, lásku a harmonii.

Reference:

Milá Evi, chci Vám moc poděkovat, protože s Vaší pomocí a s pomocí Vašich programů se mi otočil život o 180 stupňů. Sice to, o co se chci podělit, nepatří úplně sem, i když vlastně ano, protože programem Bohyně lásky celá moje cesta začala. A také by tento příběh mohl být inspirací a motivací pro všechny Bohyně 🙂 V srpnu 2016 jsem prošla programem Přitáhněte si ideálního partnera. Do té doby jsem si připadala jako v začarovaném kruhu, co se vztahů týče. Stále jsem si do života přitahovala muže, kteří neměli o vztah se mnou zájem, jen o sex. A když jsem objevila tento program, a akorát byl aktuální :-), přihlásila jsem se. Program začínal 1. srpna, a já svého Ideálního partnera poznala asi dva týdny na to, jen jsem ještě netušila, že je to on. Seznámili jsme se, a mně tak nějak připadalo, jako by to byl starý známý. Všechno mi připadalo takové samozřejmé, nad ničím jsem se nepozastavovala, nad ničím jsem nehloubala. Tedy až do okamžiku, kdy mi asi po týdnu napsal, že ho sexuálně přitahuji, ale jinak neví. V tu chvíli jsem si řekla, aha, zase je to stejné to už nechci, a celou věc jsem jako knihu zaklapla a odložila, jako že vyřízeno. Žila jsem dál a nemyslela na to. Pak když jsem jeho obličej zahlédla v jedné z meditací, jen mi problesklo, to není možné, to určitě ne, a nechala jsem to být. Občas jsme si napsali, ale nijak se to nevyvíjelo. Až se najednou ozval v půlce ledna , že mě chce vidět a že bychom mohli podniknout něco i s dětmi, a to mi bylo podezřelé :-), protože jsem věděla, že je opatrný, a nechce děti hned tak s někým seznamovat, a chápala jsem to. Přijel, řekl že mě miluje, a že už ví, že chce být jen se mnou. A tak se to sešlo, že jsme hned ten den začali spolu chodit. A najednou to bylo, tak jak jsem si to vždycky představovala, šlo to samo, žádné zádrhele, žádné pochybnosti, zkrátka to plynulo. A plynulo to tak hladce, že mě v červnu požádal o ruku a začátkem srpna jsme se vzali - do roka a do dne 🙂 Jsem šťastná. A znovu Vám, Evi, moc děkuji:-) Vážně to funguje, a jak; -) 🙂

Magda Crkvová

Když zažíváte disharmonické partnerské nebo i jiné vztahy, je na čase, abyste se podíval/a do svého nitra. A i na to myslí koučink Přitáhněte si ideálního partnera/partnerku.

Nastavíme Vaše dětství na úspěch v oblasti vztahů, na harmonii, toleranci a lásku. Tím přepíšete Vaše dětství, podvědomí, a tak díky novým přesvědčením naprogramujete nové vzorce chování ve Vašich partnerských i jiných vztazích.

Aby si člověk přitahoval lásku, musí ji vysílat. A proto se také naučíte vysílat vibrace lásky, tak abyste si mohli podobné vibrace přitáhnout zpět. Vedené meditace jsou pro tento účel skvělou volbou.

Skupinový koučink JE PRO VÁS, pokud...

 • Jste sám/sama a chcete najít partnerku nebo partnera, ale ne ledajakého. Chcete najít toho nejlepšího možného partnera nebo partnerku.

 • Rozešel se s vámi partner nebo partnerka a vy teď pracujete na přitáhnutí si nové lásky.

 • Máte pocit, že jste odsouzen/a k životu o samotě, protože už nikdy nenajdete tu pravou/toho pravého.

 • Myslíte si, že musíte přijmout i někoho, kdo Vám nevyhovuje, protože nemáte na to, abyste si mohl/a vybrat ideálního partnera.

 • Vaše dětství nebylo zrovna ideální a vztah mezi Vašimi rodiči Vám nikdy nebyl dobrým příkladem.

 • Vaše partnerské vztahy vždy trvají určitou dobu, a pak se vše rozpadne jako domeček z karet a Vás už to prostě nebaví. Chcete to změnit JEDNOU PROVŽDY.

 • Nejste si jistí, že dokážete najít toho pravého nebo tu pravou a že si ho/jí zasloužíte.

 • Už jste zkusili všechno, ale ten pravý prostě nikde.

Odpověděli jste aspoň na jednu otázku ANO? Pak jste tu správně.

Jak skupinový koučink probíhá?

Koučink probíhá jako telekonference a můžete se k němu připojit z jakéhokoli místa na světě. Můžete sedět v pohodlí svého domova ve svém oblíbeném křesle nebo můžete být někde v zahraničí třeba na louce plné květin a stromů.

Jediné co k tomu budete potřebovat, je váš mobilní telefon a samozřejmě sluchátka. Protože jen těžko budete hodinu meditovat a držet přitom telefon u ucha 🙂

Tento kurz je meditační, tedy v každé koučovací hodině (cca 1,5h) vás provedu dvěmi silnými meditacemi. Bude prostor i pro vaše dotazy a pocity, které jste díky meditacím zaznamenali.

Pokud bydlíte v Čechách, dostanete ode mne emailem telefonní číslo na pevnou linku v ČR. Jestli jste právě na dovolené u moře a máte možnost využít tam místní telefon za místní sazby, pošlu vám číslo na pevnou linku v zahraničí. Cena této telefonní linky se odvíjí od místa, ve kterém jste a sazby, kterou máte. Pevné telefonní linky, které tato telekonferenční služba využívá, jsou jako jiné běžné telefonní linky. Tedy s běžným cenovým tarifem.

Pokud jste tedy v ČR a máte volání do všech sítí v ČR, mobilů i pevných linek v rámci vašeho tarifu zdarma, pak vás toto volání nebude stát nic navíc. No a když budete chtít, můžete využít i volání přes Skype. Tam je zapotřebí si připlatit, podle toho, kde se nacházíte, tedy v jaké zemi. Částka volání do pevných sítí v ČR se pohybuje kolem cca 200 Kč na měsíc. Všechny instrukce vám napíši před konáním kurzu.

Nic víc než telefon a sluchátka nepotřebujete. I když je pro někoho telekonference nový zážitek, věřte mi, že je naprosto jednoduchá a kvalita je velmi dobrá. Navíc ode mne vždy po skončení hodiny dostanete nahrávky našich lekcí na MP3 a můžete s nimi pak dále pracovat.

Práce uvnitř přináší změny ve fyzickém životě.
Vše, co potřebujeme už máme, STAČÍ to v sobě JEN OBJEVIT.

Vaše nejčastější dotazy...

1. Mám pocit, že jsou si programy Bohyně lásky a skupinový koučink Přitáhněte si ideálního partnera velmi podobné. Moje otázka tedy zní: v čem se liší? Jen v tom, že jeden koučink je bez setkání a druhý na základě skupinového setkání?

Bohyně lásky je online program pouze pro ženy a je založen na samostudiu. Každý týden se vám otevře nová lekce programu a je na vás, abyste sama dělala cvičení a meditace. Tento program je zaměřený na posílení sebevědomí a otevření se přijímání hojnosti ve všech směrech. Zažehne ve vás sebelásku a tak celkově zvýší vaše vibrace. Ženám tak pomáhá přitahovat si do života nejenom muže, ale i cokoli jiného, po čem žena touží. Program Bohyně lásky je zaměřen pouze na ženu a její vibrace. Což samo o sobě změní její život. Nemá ale možnost spojit se s duší jiného člověka a přitáhnout si tak toho nejvhodnějšího partnera.

Ve skupinovém koučinku se pracuje jednak se skupinovou energií, což je výhoda už sama o sobě, navíc živé setkávání/vysílání má také silnější efekt. Je prostor pro dotazy a snažím se, aby se účastníci motivovali a podporovali navzájem, což se mi osvědčilo. Tento program je zaměřený vyloženě na vaše partnerské vztahy. S klienty pracuji na přepisu jejich minulosti, tedy především negativních zkušeností a vzorů z dětství. Následná energetická práce je zaměřena na práci s vaším budoucím ideálním partnerem, takže se pracuje nejenom s vaší energií, ale také s energií potenciálního partnera.

Oba programy se velmi dobře doplňují. Bohyně lásky zvyšuje vaše vibrace, vnitřní sílu, ženskost, váš postoj k sobě samé, pracuje s negativními přesvědčeními týkající se nejrůznějších oblastí vašeho života. Navíc se také podíváte do své budoucnosti a můžete si ji vytvořit podle vlastních představ. 

Skupinový koučink má jiná cvičení a také zcela jiné meditace, které mají za cíl spojit vás s vaším ideálním partnerem na energetické úrovni, což způsobí, že jej v realitě poznáte mnohem rychleji a je to snadnější. Navíc vám pomáhá utvořit si jasnou představu a připravit i vaši energii na jeho/její příchod.

Ke skupinovému koučinku nabízím i individuální koučink, je tedy prostor pracovat i na čemkoli jiném a hlouběji.

I z těchto důvodů se liší cena, nabité jsou oba programy, ale každý se specializuje na něco jiného a tedy vás rozvíjí v jiné oblasti.

2. Nemám představivost a vizualizace je pro mne nemožná. Mohu se i tak přihlásit?

Ano, během pěti týdnů se vaše schopnost soustředit se na řízenou meditaci a schopnost vizualizace výrazně zlepší. Navíc, vždy po hodině dostanete emailem nahrávku meditací, takže si je budete moci pouštět během týdne. Vizualizovat umí každý! Naprosto každý! Zavřete si oči, hned teď! A představte si svoje vchodové dveře do bytu nebo domu. Jakou mají barvu? Mají nějaké zárubně? Jaká je klika a z jakého materiálu? Vsadím se, že jste je právě dokonale popsal/a. 🙂 Hurá, takže umíte vizualizovat. Navíc, ne všichni jsou vizuální typy, a proto někteří více vnímají svými pocity. Dveře možná nevidí ostře, ale vnímají je, dokáží se jich ve své představě dotýkat, atd. Takže tuto vedenou meditaci zvládne opravdu každý.

3. Nedokážu se soustředit, abych vnímal/a meditaci a meditovat neumím. Co s tím?

Soustředění a stejně tak meditace jsou pro vás možná nové, ale stejně jako jakýkoli nový zvyk, se díky praxi a procvičování zlepšují. Navíc pravidelná meditace zvýší vaši schopnost koncentrace, nejenom na řízené meditace během programu, ale na cokoli jiného ve vašem každodenním životě. Meditace vám také pomůže zůstávat v přítomném okamžiku, což je pro kvalitní život velmi důležité. Klienti mi většinou po první nebo druhé hodině hlásí, že změny si u nich všimlo i okolí. To vše je výsledkem jejich vnitřní práce s energií.

4. Jsem stydlivá a bojím se, že práce se skupinou pro mne bude těžká.

K této otázce mám dvě odpovědi. Za prvé skupinová práce stejně smýšlejících lidí vás nakopne a podpoří vaši víru v sebe a vaše schopnosti. Skupinová energie je prostě k nezaplacení. Navíc vás nikdo nebude k ničemu nutit, pokud sama/sám nebudete chtít. Za druhé vystoupení ze své komfortní zóny je velmi důležité pro změny, kterých chceme v životě dosáhnout a pokud ze své zóny pohodlí vystoupíte a přidáte se ke skupině, pak vás to opět velmi posílí. Takže je to win-win, jak se říká. Tedy jenom získáte.

5. Jsem muž a chtěl bych si přitáhnout svoji ideální partnerku. Mohu se také přihlásit?

Ano, určitě. Program je jak pro ženy, tak i pro muže. V minulých kurzech jsme měli vždy alespoň jednoho zástupce mužského pohlaví a bylo to velmi přínosné. Takže se určitě nemusíte bát. Naopak! Rádi vás mezi sebou přivítáme.

6. A co když nemám čas všech pět večerů a nemůžu se všech řízených meditací zúčastnit?

Nic se neděje. Vždy druhý den ráno dostanete nahrávku a můžete si koučink přehrát, takže o nic nepřijdete. I když doporučuji být na jednotlivých hodinách účasten osobně.

7. Co budu ke koučinku potřebovat?

V každém případě odhodlání vytvořit si ideální partnerský vztah, skype nebo telefon, hodinu týdně sama/sám pro sebe v klidném prostředí a nikým nerušen/a, poctivé plnění všech zadaných úkolů a dobrou náladu 🙂

Máte jiné otázky? Zeptejte se, pošlete mi email na: info@evapaclikova.com.

Reference klientů

Další reference:

Skupinový koučink byl pro mě velkým skokem kupředu a konečně odpoutání od minulosti. O zákonu přitažlivosti a o Universu jsem hodně četla, ale nikdy jsem nevěřila, že by mohl fungovat, ale Evička mě přesvědčila o opaku. Po absolvování skupinového koučinku jsem se začala dívat na život jinak a víc si vážit sebe sama, začala jsem potkávat dobře naladěný lidi, starý známý se mi začali ozývat a má přání se začala postupně plnit a zapadat do sebe jako ozubená kolečka. Díky Evičce se každý den probouzím s dobrou náladou, plná energie a když náhodou není tak stačí pár osvědčených cvičení a dobrá nálada je na světě a den je hned hezčí a to je krásný. Evičko děkuju a za mě doporučuju. S pozdravem. Alena

Alena, 28 let, Praha

Email od Edity ze 3.7.2015: Dobrý den paní Paclíková, Chtěla bych Vám moc poděkovat za tyto hodiny koučinku, které pro mě byly velmi přínosné a pomohly. Meditace se snažím pouštět, tak často, jak to jde. Po meditacích mám "klidnější mysl" a celkově se cítím lépe, odhodlaně a vyrovnaně 🙂 🙂 Pokud bude opět podobná akce, tak se mnou můžete určitě počítat 🙂 Hezký den Edita Email od Edity ze 7.8.2015: Dobrý den paní Paclíková, Ráda bych se s Vámi podělila o moje první úspěchy. Potkala jsem skvělého muže, který neřeší vzdálenost a chce mě vidět tak často, jak to jen jde 🙂 Všechno se událo tak nečekaně a rychle, že jsem byla nejdřív spíš z takové situace rozhozená a všechny pocity se ve mně praly. Jsem teď zamilovaná a všechno je vlastně tak, jak má být, jsem šťastná. Tak jsem zvědavá na to, jak se věci budou dál vyvíjet 🙂 S pozdravem Edita

Edita, okres Hodonín

DÁREK jen pro Vás

Chci Vás maximálně podpořit na Vaší cestě, a proto Vám nabízím DÁREK - půl hodinu mého času jenom pro Vás a Vaši konkrétní situaci.

Co můžete od koučinku očekávat?

 • Skvělou skupinku stejně odhodlaných lidiček, kteří chtějí změnit svůj život a najít svého ideálního partnera.

 • Moji plnou přítomnost a odhodlání vydat ze sebe maximum a pomoci Vám dosáhnout Vašeho cíle.

 • Plnou anonymitu (jediné, co mohou vaši "kolegové" slyšet je Váš hlas a křestní jméno).

 • Pohodlí Vašeho domova nebo jiného místa, kde se cítíte dobře.

 • Možnost připojit se na koučink odkudkoli, kde je signál nebo internet :-). A to i ze zahraničí.

 • Skupinovou energii, která má velkou sílu.

 • Příjemné a velmi silné meditace a cvičení vedoucí k Vaší transformaci v oblasti partnerských vztahů.

Hodiny budou probíhat: 10.1., 17.1., 24.1, 31.1. a 7.2.2019.

(každý čtvrtek v 19.30h)

 

Na co víc čekat?
Život ve dvou je příjemnější

"Nečekejte. Ten pravý okamžik nikdy nepřijde."
Napoleon Hill

Cena 5ti týdenního kurzu je 5 990 Kč.
Oproti individuálnímu koučinku ušetříte 9 010 Kč.

 JAKOU CENU MÁ PRO VÁS VAŠE ŠTĚSTÍ A ŽIVOTNÍ POHODA?